O nás

Jsme specialisté na dětské ložní sety a doplňky do pokojíčku značky Mamo Tato. Firma se od samého počátku zabývá prodejem ložních setů do postýlek, doplňků do dětských pokojíčků a zboží pro maminky a miminka.
Od této doby jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají hlavně kvůli kvalitnímu zboží za nejlepsí ceny.

 

Jsme oficiálním dovozcem a distributorem značky Mamo-Tato pro Českou republiku.

 

Co nabízíme:

 

V internetovém obchodě najdete nejen široký sortiment dětského zboží značky Mamo Tato, kteří se specializují právě na potřeby těch nejmenších, ale také řadu výrobků pro maminky.
 

Vybíráme pro Vás zboží velmi dobré kvality, které svým vzhledem, funkčností i materiálem odpovídají požadavkům Vašim a především Vašich dětí. Jakožto oficiální distributor Vám garantujeme, že zboží bude odpovídat nejvyšším standartům.


Výrobky jsou prvotřídní kvality a navíc za velmi přijatelné ceny.
Chceme, aby si každý zákazník našel zboží rychle a bez dlouhého hledání. Proto jsou naše výrobky vystaveny přehledně a o zákazníky se stará vyškolený personál, který umí vždy poradit.

 

Výroba probíhá v nově postavené moderní hale - zboží je šité na zakázku. Díky tomu máte jistotu, že obdržíte nové a kvalitní zboží přímo od stroje švadlenek firmy Mamo Tato.

 

 

Naše filozofie jako distributora se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby.

Naším heslem je 100 % spokojených zákazníků. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i Vy. Chceme být pro vás rodinným centrem nákupu v takovém důležitém momentu jako je narození Vašeho miminka a jeho první dny.

 

Adresa:
Sokolovská 37
747 23 Bolatice


IČ: 07440952
DIČ: CZ7601034639
 
Jsme plátci DPH.

Provozní doba e-shopu: Po-Pá 9.00 – 16.00

Telefon: 775 016 010
E-mail: info@mamotato.cz