Doprava a platba

Objednané zboží  bude zákazníkovi zasláno v pracovní dny prostřednictvím České pošty nebo přepravní společností PPL CZ na uvedenou dodací adresu v objednávce. Níže naleznete podrobnější informace o službách zvoleného přepravce včetně cen dopravy a vybraného způsobu platby:
 

Česká pošta - Balík Do ruky
 

Česká pošta doručí Vaši zásilku do 48 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS a e-mail zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku.
 

Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště po dobu 7 dnů a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.  
 

Česká pošta - Balík Na poštu

 

Česká pošta doručí Vaši zásilku do 48 hodin od potvrzení odeslání Vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.
Služby České pošty umožňují také změnu dne doručení nebo ukládací poštu pro Váš balík.

 

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

 

Pozor! Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

 

Prepravní služba PPL
 

Přepravní společnost doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem.


Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Přepravní společnost však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

 

Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách www.ceskaposta.cz, www.ppl.cz – kde je nutné zadat číslo zásilky, které Vám bude námi zasláno na Váš e-mail v den expedice zboží za našeho e-shopu.
 

Zásilku vždy zkontrolujte. Při jakémkoliv problému, nebo podezření na možné poškození, je nutné toto poznačit do přepravního listu, který podepisujete. Bez tohoto zápisu učiněného v okamžiku převzetí, přepravní společnost reklamace neuznává.


 

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

 

Existuje mnoho variant jak nákup u nás uhradit. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.
 

Platba při převzetí zboží - dobírka
 

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.
 

Platba předem převodem na účet
 

Za zboží můžete zaplatit převodem z Vašeho na náš bankovní účet, nebo platebním příkazem u přepážky banky či pošty.
Nezapomeňte, prosím, vyplnit jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Číslo objednávky bude uvedeno na potvrzení, které od nás obdržíte po odeslání Vaší objednávky.


Pokud jste zvolili způsob úhrady - platba předem na účet a máte zájem být informováni o připsání platby, prosíme, kontaktujte nás – automaticky informaci o připsání platby na náš účet nezasíláme.


Dopravné a doběrečné u zásilek přepravovaných společností:

 

Česká pošta - Balík Na poštu

Při nákupu zboží nad 2000 Kč činí 0 Kč při platbě předem, 49 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží nad 1000 Kč činí 0 Kč při platbě předem a 129 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží do 1000 Kč činí 119 Kč při platbě předem a 149 Kč při zaslání zboží na dobírku.

 

Česká pošta - Balík Do ruky

Při nákupu zboží nad 2000 Kč činí 0 Kč při platbě předem, 59 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží nad 1000 Kč činí 29 Kč při platbě předem a 139 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží do 1000 Kč činí 129 Kč při platbě předem a 159 Kč při zaslání zboží na dobírku.

 

Prepravní služba PPL

Při nákupu zboží nad 2000 Kč činí 0 Kč při platbě předem, 59 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží nad 1000 Kč činí 29 Kč při platbě předem a 139 Kč při zaslání zboží na dobírku.
Při nákupu zboží do 1000 Kč činí 129 Kč při platbě předem a 159 Kč při zaslání zboží na dobírku.